Pačios linksmiausios ir universaliausios varžybos gryname ore visam kolektyvui nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Čia gali dalyvauti visi, o svarbiausia – visi kartu atsiduoda gamtai ir jos išdaigoms.

Varžybos, nereikalaujančios specifinių žinių, sudarys visas sąlygas atsiskleisti fizinio bei loginio mąstymo gebėjimams. Suformuotos mini komandos iš 2-5 asmenų bandys susidėlioti hierarchiją viduje ir siekti aukščiausio rezultato.

Kiekviena komanda per ribotą laiką turės susiorientuoti ir surinkti po teritoriją išdėliotus kontrolinius punktus. Ne visi jų lengvai pasiekiami, todėl komandoje kiekvienas bus svarbus. Per apdovanojimus pasidžiaugsime vieni kitų ypatingais gebėjimais, įvertinsime kovojančius dėl aukščiausių rezultatų.

Galite rinktis iš įvairių pramogų:

Žaidimai – nuotykinis komandos formavimo kursas, komandinė dvasia, smegenų žaidimai, žolės riedulys bei ledo ritulys;

Statybos – plaustų mūšis, kartų varžybos, kaimo šventė;

Žygiai – (miško, parko, pelkės) lobiai, orientacinis (miške, mieste, ant ledo), išgyvenimo kursas Lietuvos miške ar nuotykiai naktį miške.

Pasiruoškite naujam skonio ir emocijų persunktam laisvalaikiui! Tai azarto kupinas laikas sodyboje “Vilaitė” su NUOTYKIŲ EKSPERTAIS!

Dėl konkrečių datų, kainų ir kitų detalių skambinkite telefonu 8645 42222