Foto veidrodis – puikus Jūsų renginio akcentas!

 

Tai naujausių technologijų įrenginys, skirtas stilizuotoms asmenukėms nuo šiol tik Jums – švenčiantiems savo nuostabiausias šventes mūsų sodybose:

Sodyba “Grand Vila”

Sodyba “Vilaitė”

Sodyba “Vila Pasaka”

Mūsų foto veidrodis lengvai valdomas liečiamu veidrodiniu ekranu. Fotografijos atliekamos aukštos kokybės veidrodiniu fotoaparatu ir iškart spausdinamos nuotraukų spausdintuvu. Nuotraukos apipavidalinamos iš anksto suderintais stilizuotais personalizuotais rėmeliais ir individualiai pasirenkamais tekstais. Prie foto veidrodžio pateikiame ir smagius foto aksesuarus, raudoną kilimą su auksiniais atitivarais. Po renginio visas nuotraukas Jums įrašysime ir atsiųsime, tad jas turės ne tik atspausdintas Jūsų svečiai, bet ir patys Jūs – visas renginio skaitmenines nuotraukų kopijas. Negana to, šios momentinės asmenukės išlieka puikiu renginio prisiminimu dar ilgus metus.


360 Magic Selfie Video Platforma

 

Tiesiogine ta žodžio prasme – renginio bomba! Išskirtinė pramoga, 360° asmenukių kamera. Tai speciali platforma aplink kurią sukasi teleskopinis laikiklis, prie kurio primontuota filmavimo priemonė. Besisukanti kamera užfiksuoja ant platformos stovinčius žmones iš visų pusių. Visas veiksmas trunka ne daugiau 20 sekundžių! Filmavimo rezultatas – trumpas filmukas, kuriame įamžintos jūsų šventės akimirkos, kurias iš karto galima įsikelti į soc. mediją (Instagram, Facebook, TikTok ir pan).

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje: www.fotopramoga.lt