Jauki kaimo turizmo sodyba „Pasaka“ įsikūrusi tik 23 km nuo Kauno miesto centro, gražiame vienkiemyje Byliškių kaime. Sodyba savo svečiams duris atvėrė 2015 metais, jai LKTA suteikė aukštą 4 gandrų kokybės įvertinimą.

Vila „Pasaka“ – tai kaimo turizmo sodyba norintiems pabūti gamtoje, vandens tvenkinių ir miškų apsuptyje, neatsisakant aukščiausios klasės patogumų ir komforto. Mūsų sodyba puikiai tinkanti vieta net įnoringiausiam klientui, ieškančiam, kur švęsti nedideles vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus, įmonių seminarus, konferencijas ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ir artimaisiais.

Viloje yra salė, talpinanti iki 30 žmonių. Salė pritaikyta tiek Jūsų pobūviams, tiek darbo kolektyvo susitikimams ir šventėms. Konferencijoms ir seminarams galime pasiūlyti visą reikiamą įrangą. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Taip pat salėje įrengtas kondicionierius bei oro rekuperacijos sistema, tad net karščiausią dieną jausitės komfortabiliai.

Viloje įrengta 10 atskirų miegamųjų kambarių ramiam Jūsų poilsiui. Kambariuose yra televizija, kondicionieriai, dušai ir WC. Juose esančios lovos gali būti išdėstytos pagal individualius Jūsų poreikius su didele dvigule lova arba su 2-3 atskiromis viengulėmis lovomis. Kambariai nuomojami ir trumpalaikiams apsilankymams.

Viloje „Pasaka“ įrengta ir nuostabi SPA zona (didelė 10 vietų sūkurinė vonia, pirtis, lauke kubilas).

Šalia SPA zonos įrengta didelė terasa. Čia galėsite leisti vakarą mėgaudamiesi besileidžiančia saule bei šalia tyvuliuojančiu didžiuliu vandens tvenkiniu. Terasa yra su dideliu liepteliu, tad po karštos pirties galėsite atsigaivinti šaltame tvenkinio vandenyje.

Sodybą supa graži pamiškė, vandens tvenkinys ir nepriekaištingai tvarkinga visa vilos aplinka. Jūsų pasakiškam laisvalaikiui ramioje pamiškėje pastatyta didžiulė pavėsinė, talpinanti iki 30 žmonių, tad galėsite puikiai laiką leisti ir ąžuolų paunksmėje. Šalia jos – lauko židinys, o jame kepamų kepsnių aromatai vilios visus Jūsų šventės svečius.

Viloje neteks liūdėti ir Jūsų vaikučiams, nes čia būtent jiems įrengta didelė žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, sūpynėmis ir karstynėmis. Šalia yra smėlio dėžė. Už papildomą kainą nuomojame ir pripučiamus batutus.

Aktyviam laisvalaikiui įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Gali būti organizuojamos įvairios laisvalaikio praleidimo veiklos: nuotykinis orientacinis „Vilaitė Race“, dažasvydis, žvejyba, vandens dviračiai ir kt.

Teikiamos maitinimo paslaugos pagal išankstinius užsakymus. Šventinis stalas bei sodybos aplinka gali būti papuošta pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius, o svečius aptarnaus kvalifikuotas ir visuomet pasiruošęs išpildyti Jūsų norus aptarnaujantis personalas.

Saugiam Jūsų poilsiui sodybos teritorija ir automobilių stovėjimo aikštelė yra nuolatos filmuojama.

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas – nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo iki ištaigingos vakarienės ir jaukios bei patogios nakvynės viloje „Pasaka“. O jeigu taip atsitiko, kad Jūsų svečių yra daugiau, nei gali priimti vila „Pasaka“, visada galima organizuoti renginius ir kitose dvejose mūsų sodybose „Vilaitė“ ir naujausioje, dar šiemet 2018 metais atsidarančioje sodyboje “Grand Vila”. Sodybos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, patenkinantis kiekvieno kliento pačius įnoringiausius poreikius.

Vila „PASAKA” – Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narys nuo 2015 metų. Sodyba įvertinta 4 gandrais.

Vila “PASAKA” – Lietuvos turizmo departamento nuomone, Vila “Pasaka” buvo 1 iš 3 sėkmingiausių 2016 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjų Lietuvoje.

Dėl konkrečių datų, kainos ir kitų detalių skambinkite telefonu 8645 42222

Laukiame Jūsų kaimo turizmo sodyboje – Vila „Pasaka“!